Blog roku 2013 też pragnę sławy

Wycieczki rowerowe Zostaw komentarz

Witajcie Czytelnicy…

Zima zmroziła mój umysł i palce.. budzę się jednak na wieść o konkursie na blog roku 2013. Oczywiście z Kasią Tusk nawet nie marzę się mierzyć ale w swojej kategorii małego Kazia chętnie chociaż spróbuję. Mój Tata zapewne sprowadził by mnie na Ziemię mówiąc po swojemu.. “konia kują to i żaba nogę nastawia..” ale co poradzić każdy pragnie sławy.. ;-) zarówno w mniejszej jak i większej skali.. . Dlatego jestem http://blogroku.pl/2013/kategorie/ciekawa-rowerowa-jazda-na-poziomie,8bd,blog.html, moich Czytelników zapraszam do głosowania, pokonajmy Tusk’a.. ;-) .

Komentarze (3) do “Blog roku 2013 też pragnę sławy”

 1. Masa Says:

  Ja w tym roku nie startuje, ponieważ blog prowadzę od lipca więc całego roku nie ma. Jednak chętnie wesprę osoby z branży ;)

 2. najciekawsze blogi Says:

  Fajny blog dla maniaków 2 kółek :D
  Zapraszam do bezpłatnej promocji bloga na mojej platformie (rejestracja zajmuje chwilę)
  http://www.top-blogs.eu

 3. oki Says:

  W temacie blogów zapraszam wszystkich chętnych do zapoznania się z nowo otwartym portalem https://pl.oobikes.com/

  W zamyśle twórców jest to portal społecznościowy dla sportowców. Na razie głównie dla kolarzy i biegaczy. Można tam prowadzić swój blog, dziennik treningowy, porównywać swoje wyniki z wynikami innych użytkowników, prowadzić kalendarz wydarzeń. Co bardzo ważne oobikes jest kompatybilne ze Stravą i z Bikestats. Można zaciągnąć sobie treningi, która tam zgrywaliśmy.

  Funkcjonalności portalu są wciąż rozwijane, portal jest na bieżąco ulepszany. Wszystkich chętnych zapraszam do testowania! :D

Zostaw komentarz


WordPress - Hosting: Twój hosting - Skórka: N.Design Studio - Spolszczenie: Adam Klimowski.
RSS wpisów RSS komentarzy Zaloguj